Sirket

Şirketimiz

  • 1992 yılından beri Sigorta Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin ana uzmanlık alanları Hasar ve Risk Yönetimidir. Küresel gelişimin sektöre yansımalarını dikkat ve titizlik ile analiz ederek yakın gelecek uygulamalarının yapılandırılmasına öncülük eden Ekol; dinamik yapısı, ilkeleri ve uzman ekibinin sahip olduğu geniş tecrübe ve bilgi birikimi ile ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
  • İlkeleri ve farklı sektörler özelinde uzmanlaşan kadrosu ile bulunduğu coğrafyanın dinamik yapısına hakim olan Ekol, başta enerji sektörü, inşaat sektörü, yüksek riskli endüstriyel tesisler, hava, deniz ve demiryolları dahil olmak üzere sayısız alanda karmaşık ve kurumsal hasar yönetimi çalışmaları gerçekleştirmektedir.

    Ekol; En hızlı, doğru müdahale ve şeffaf bilgi transferi ile hangi sektör olursa olsun kök sebep analizi ve rücu  tespiti dahil her konuda hasar yönetimi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.  Farklı konularda edinmiş olduğu geniş tecrübe ve bilgi birikimini paylaşmanın, bu sayede sahip olduğu doğru bilgiye bilimsel çalışmalar ile ulaşma imkanının heyecanı içindedir.

  •  
,