Ekspertiz ve Hasar Yönetimi

Uzmanlık Alanlarımız
Yangın, Doğal Afet, Kaza ve Hırsızlık

Yangın, Doğal Afet, Kaza ve Hırsızlık :

Karmaşık hasar yönetimi konusunda geniş tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan Ekol, yangın branşında endüstriyel tesisler, havaalanları, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler dahil çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik hasar yönetimi hizmetleri sağlamaktadır. Yangın branşında süreç ve maliyet yönetiminde sektörde öncü konumda olup, kök sebep ve yakın sebep analizine yönelik laboratuar incelemeleri konusunda profesyonel uzmanlar, bilirkişiler ve çözüm ortakları ile işbirliği içerisindedir.

Global ölçekte sorun olan terörizmin yoğun olduğu Ortadoğu Coğrafyasında bölge dinamiklerine hakim olan Ekol terör eylemleri sonucunda oluşan hasarların yönetiminde rol almaktadır. Ortadoğu ülkelerinde İŞİD Terör Örgütünün Neden Olduğu Zararlar, Doğu ve Güneydoğu Terör Olayları, Başkent Gar Patlaması ve Kızılay Patlamaları, 15 Temmuz Terör Olayları sırasında meydana gelen hasarların yönetim süreçlerini kısa sürede başarıyla sonuçlandırmıştır. Aynı zamanda iş birliği içerisinde olduğu uzmanlar ile patlama analizleri yaparak bölgesel etki yaklaşımları geliştirmiştir.

Makro ölçeklerde katastrofik hasar yönetimi konusunda bölgesel çalışmalar gerçekleştirmektedir. 2011 Van Depremi, 2014 Doğu Avrupa Sel Felaketleri, 2017 İstanbul Fırtınası, 2017 Türkiye Geneli Kar Felaketleri gibi katastrofik hasar yönetim süreçlerini başarıyla sonuçlandırmıştır. Hasar yönetim süreçlerinde bölgesel risk modellemeleri yaparak hasar yönetim koordinasyonunun sağlanmasında aktif rol almıştır.

Uzmanlarımız:

SİGORTA EKSPERİ MUSTAFA NAZLIER
MUSTAFA NAZLIER
SİGORTA EKSPERİ
SİGORTA EKSPERİ BAHAR NAZLIER
BAHAR NAZLIER
SİGORTA EKSPERİ
UZMAN ALİ ÇIRPAN
ALİ ÇIRPAN
UZMAN
UZMAN / İNŞAAT MÜHENDİSİ OSMAN YİĞİTSOY
OSMAN YİĞİTSOY
UZMAN / İNŞAAT MÜHENDİSİ
UZMAN / S.M. MALİ MÜŞAVİR MURAT CAN
MURAT CAN
UZMAN / S.M. MALİ MÜŞAVİR
UZMAN ERKAN ERDOĞAN
ERKAN ERDOĞAN
UZMAN
UZMAN / İNŞAAT MÜHENDİSİ OĞUZHAN ÇAKIR
OĞUZHAN ÇAKIR
UZMAN / İNŞAAT MÜHENDİSİ
UZMAN CEMRE ÖZCAN
CEMRE ÖZCAN
UZMAN