İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Temel İlkelerimiz,
  • "EKOL" unvanı ile sektörde mevcut uygulanmakta olan ekspertiz ve gözetim hizmetlerinde bir stil ve tarz yaratmak amacıyla yapılandırılan teknik kadro ve teknolojik imkanlar ile daima yenilikçi takım ruhuyla sektörün ilklerini uygulamaya almıştır.
  • Ekip çalışmasına verilen önem ile uyumlu profesyonelliğin zamanla bütünleşmesi sonucu EKOL firmasının ana yapısı oluşmuştur.
  • İlk sürecini bu şekilde tamamlayan grubumuz, branşlarına göre uzmanlaşma sürecine girmiştir. En üst seviyede bilginin alınarak bilgiye işlevsellik kazandırılması ile hizmet verilen her alanda profesyonel ve kurumsal gelişme devam etmiştir.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Eğitim
Şirket personelini, mesleki bilgilerinin arttırılması, beceri ve davranışlarının geliştirilmesi amacıyla yurt içinde ve dışında çeşitli kurumlarca düzenlenen kurslara katılmaları sağlanır. Ayrıca şirket içerisinde yapılan eğitimler ile özellikle sigorta sektöründe ihtiyaç duyulan doğru bilgilere ulaşılması hedeflenmektedir.
İş Başvuruları
İşe alım sürecinde, adaylardan, işin gerektirdiği teknik bilgi ve yeterliliğe sahip olması beklenmektedir. Bu niteliklerin yanında iş tecrübesi ve teknolojiye yatkınlık aranan özellikler arasında yer almaktadır.
Açık Pozisyonlarımız
Ekol Sigorta Ekspertiz Limited Şti.’ne ait açık pozisyonlara www.kariyer.net adlı web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Ekol Sigorta Ekspertiz İnsan Kaynakları: İş ilanları

Şimdi Başvur

En kısa zaman içerisinde size geri döneceğiz.
Özgeçmiş(CV) Dosyanızı Yükleyiniz...